MÖBLER / Möbler, övrigt / Vikskärm 11816388
nr 1181 6388
Vikskärm
Ungern, 3-delad, bemålad. Höjd: ca 180
Kondition: skador och lagningar
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:16:39
2.400 kr
2.600 kr
5.000 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.400 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
5.800 kr
6.200 kr
Vikskärm
nr 1181 6388
Vikskärm
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 6.400 kr |
måndag 7 maj 2018 |